Doradca Klienta

KONTAKT

Olkusz - Dodane przez hr1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Klienta

CAPITAL SERVICE S.A.

Działamy na rynku finansowym już od 15 lat, posiadamy 60 oddziałów na terenie całego kraju.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie: stała pensja + system premiowy,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- podstawowe narzędzia pracy (samochód + telefon),
- pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze,
- interesującą pracę dającą możliwości wszechstronnego rozwoju.

Obowiązki:
- sprzedaż produktów oferowanych przez Spółkę,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- budowanie stałych, długotrwałych relacji z Klientem,
- realizację planów sprzedażowych,
- monitorowanie spłat należności.

Oczekiwania w stosunku do kandydata:
- co najmniej średniego wykształcenia,
- zaświadczenia o niekaralności,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- umiejętności pracy w zespole,
- determinacji w dążeniu do osiągania celów,
- dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- umiejętności zbierania informacji i analizy danych.

Dodatkowym atutem będzie
- doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży produktów.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą pracy prześlij swoje CV.

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.

Mapa OlkuszProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Klienta

Polecane, ciekawe strony z Olkusza. Prowadzisz serwis o Olkuszu lub zwiazany z Olkusz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu !Zobacz stronę Niezależny Portal Olkusza !Zobacz stronę Wirtualny Olkusz !Zobacz stronę Centrum Informacji Olkusza !Zobacz stronę Portal Powiatu Olkuskiego !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olkusz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olkusza: Jaworzno ogłoszenia - Dąbrowa Górnicza darmowe ogłoszenia - Zawiercie ogłoszenia bezpłatne - Będzin ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję