Monterów i spawaczy do pracy w Niemczech

KONTAKT

Olkusz - Dodane przez kadry.es (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Monterów i spawaczy do pracy w Niemczech

Firma Indmont z Krakowa specjalizująca się w remontach urządzeń hutniczych i energetycznych jak również w montażu rurociągów wodnych, gazowych oraz konstrukcji stalowych poszukuje doświadczonych monterów i spawaczy ze znajomością oraz bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech.
Oczekujemy:
- doświadczenia,
- aktualnych uprawnień spawalniczych (dotyczy spawaczy),
- min. dobrej znajomości rysunku technicznego i/lub izometrycznego,
- min. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (nieobowiązkowe).
Obowiązki:
- montaż konstrukcji stalowych, rur/rurociągów, linii produkcyjnych, wentylacji.
- spawanie odbiorowe konstrukcji stalowych, rur/rurociągów.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- składki i ubezpieczenie opłacane w Niemczech (AOK),
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro, - monter od min. 8 netto, - spawacz od min. 10 netto,
- zakwaterowanie,
- transport,
- ubrania robocze oraz narzędzia

Mapa OlkuszProfil założony 3 miesiące temu

Zapytaj o ogłoszenie - Monterów i spawaczy do pracy w Niemczech

Polecane, ciekawe strony z Olkusza. Prowadzisz serwis o Olkuszu lub zwiazany z Olkusz - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu !Zobacz stronę Niezależny Portal Olkusza !Zobacz stronę Portal Powiatu Olkuskiego !Zobacz stronę Wirtualny Olkusz !Zobacz stronę Centrum Informacji Olkusza !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Olkusz City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Olkusza: Jaworzno ogłoszenia - Dąbrowa Górnicza darmowe ogłoszenia - Zawiercie ogłoszenia bezpłatne - Będzin ogłoszenia - Sosnowiec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję